ما تو وندا چه کارهایی می کنیم؟

شفاف باشید، متفاوت باشید

گام های نخست راه اندازی پروژه وندا در سال 1396 با ارائه ی آموزش های نوین درسی و تکنولوژی با هدف ارتقاء کیفیت آموزشی و تحقق آموزش به شیوه یادگیری معکوس برداشته شد.

اهداف وندا از برنامه ریزی و طراحی این اپلیکیشن ایجاد محیطی جذاب و کاربرپسند با ارائه ی آموزش های غنی از طریق فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف و پاسخگویی سریع به سوالات کاربران است.

ما معتقدیم که آموزش بزرگ ترین ابزار بشریت برای ایجاد تغییر است و با تمام وجود برای بالا رفتن سطح کیفیت مدارس همه مناطق بیشترین تلاش خود را می کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم و سوگند نامه ی خود را بر مبنای : تغییر، تلاش، آموزش نوین و نوآوری یاد کرده ایم.

هم اکنون وندا دنیایی از آموزش را با کمترین زمان و هزینه، با بالاترین کیفیت و متد آموزشی را برای کسانی که می خواهند همیشه هزاران گام از همه جلوتر باشند ایجاد می کند.

 

مانا باشید

دوره های آموزشی

تولیدمحتوا - کامپیوتر و...

به راحتی می توانید دوره های آموزشی و فیلم های آموزشی ما را با حداقل قیمت دنبال کنید. ما همیشه به دنبال تهیه بهترین آموزش ها برای مخاطبین و کاربران خود هستیم.

همیشه کنارتان هستیم.

طراحی اپلیکیشن

Mobile app development

شاید صاحب سایت و کسب و کار اینترنتی باشید و نیاز به اپلیکیشن را برای کار خود احساس کرده باشید . شاید هم صاحب یک ایده ناب باشید که تنها نیاز به بررسی ، تحلیل و راه اندازی یک اپلیکشن دارد . ما می توانیم پس از بررسی و تحلیل نیاز های شما ، در صورتی که ایده شما شامل موفقیت باشد ، آن را برای شما پیاده سازی و رونمایی کنیم . برای این کار کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت

Web Design & Development

اگر طراحی سایت نیاز دارید ، باید به شما تبریک بگوییم ، قرار است وارد دنیای بزرگ کسب و کارهای اینترنتی شوید . شاید هم کسب و کار اینترنتی داشته باشید و قرار است دستی به سر و روی آن بکشید ، باز هم تبریک میگوییم . شما سخت ترین تصمیم را گرفته اید اما سخت تر از آن انتخاب تیم مناسب برای انجام این کار است . تیم وندا با شماست تا کمکتان کند بهترین طراحی و زیباترین سایت را داشته باشید.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی